Activiteiten 2011

Het nieuwe seizoen is weer begonnen. Waarschijnlijk zijn de jaarplanningen grotendeels af of worden deze nu gemaakt.

Wij hebben met het A-Team een aantal activiteiten gepland en daarvan willen we de data die we graag aan jullie doorgeven zodat jullie deze in de planning op kunnen nemen. Voor alle activiteiten geldt dat nadere informatie nog volgt. Je hoeft je ook nog niet op te geven. Mocht je mee willen helpen met de organisatie van een activiteit dan is dat mogelijk en kun je dat doorgeven aan het A-team.

Hieronder volgen de activiteiten per speltak:
Dolfijnen (en welpen)
15-01-2011 De dolfijnen Nieuwjaarsduik (nog onder voorbehoud)

Orca’s
14-05-2011 Orca-vaar-spel-dag
Spelen op het water en op het land, wordt georganiseerd op de Lek bij de sluizen van Hagenstein/Tull en t Waal

Zeeverkenners
19-03-2011 Kwartiermeestersweekend
Van zaterdag 14:00 tot zondag 13:00 per deelnemende groep wordt er 1 staflid gevraagd deel te nemen. Locatie volgt nog.

Staf/Stam
22-01-2011 admiraliteitsbowlen van 20:00 – 22:00 Bisonbowling Mariaplaats Utrecht
Voor alle zeeverkennergroepen van regio de drie rivieren

Alle speltakken
11 tm 13/6 Pinksterkamp
Thema voor dolfijnen (en orca’s) “Oud Hollands Pinksterkamp”
Nadere informatie volgt.

We hopen dat er weer veel deelnemers zijn per activiteit. Te zijner tijd zal er meer informatie over de activiteiten volgen. Mocht je leuke ideeen of vragen/opmeringen hebben stuur deze dan naar het A-team.

Uitslagen Pinksterkamp 2010


Hoi allemaal,

Hier de uitslagen van alle wedstrijden van het Pinksterkamp 2010 op het Eiland van Maurik.


Admiraliteit 12
‘Neerlands Midden’ Pinksterkamp 2010, Eiland van Maurik









Zeilwedstrijd
zaterdag 22 mei 2010






Orca’s






































Zeilnr



Groep



1053



Baracuda



1563



Sea Lions



1186



Wilhelmina



1262



Wilhelmina



1502



Pr.Bernhard



286



Baracuda



157



Sea Lions








Junioren






























































































Zeilnr



Groep



1347



DeBoNo



909



A.Schweitzer



1111



St.Joris



705



A.Schweitzer



175



Triton



913



Baracuda



1365



Sea Lions



1100



Baracuda



546



St.Martinus



98



Wilhelmina



1424



Pr.Bernhard



644



Triton



545



Triton



69



St.Martinus



946



A.Schweitzer



2085



Triton



334



Wilhelmina



1220



DeBoNo



777



Pr.Bernhard



1620



Wilhelmina



317



Triton








Senioren


















































Zeilnr



Groep



751



St.Joris



936



St.Joris



842



St.Joris



835



DeBoNo



776



Pr.Bernhard



843



St.Joris



752



A.Schweitzer



235



Wilhelmina



1222



Sea Lions



821



J.Pzn.Coen








Veteranen






































Zeilnr



Groep



134



Wilhelmina



121



Triton



1245



Pr.Bernhard



225



J.Pzn.Coen



1499



J.Pzn.Coen



2001



Triton



693



Sea Lions








Open klasse



Bij de open klasse wordt
gerekend met de tijd en de SW-waarde van de deelnemende boten.


























Boot



Groep



1357



A.Schweitzer



1587



A.Schweitzer



1333



Triton



Guts



J.Pzn.Coen







Roeien
sprint zaterdag 22 mei 2010






Dolfijnen














































































































































Groep



Team



Tijd(min)



Tijd(sec)



Tijd(honderdsten)



St.Joris



1



0



31



19



St.Joris



3



0



35



95



Pr.Bernhard



1



0



37



86



A.Schweitzer



5



0



40



87



A.Schweitzer



1



0



44



56



St.Joris



2



0



44



86



Wilhelmina



1



0



46



85



Wilhelmina



2



0



48



65



A.Schweitzer



3



0



50



69



Wilhelmina



3



0



50



84



J.Pzn.Coen







0



51



13



Sea Lions







0



52



12



Pr.Bernhard



2



0



53



71



A.Schweitzer



4



0



53



71



A.Schweitzer



2



0



56



70



Baracuda



1



0



59



26



A.Schweitzer



6



1



0



58



Baracuda



2



1



3



88








Orca’s


























































Groep



Team



Tijd(min)



Tijd(sec)



Tijd(honderdsten)



Sea Lions



2



0



32



40



Wilhelmina



1



0



34



33



Sea Lions



1



0



39



11



Pr.Bernhard







0



41



28



Wilhelmina



2



0



41



28



Baracuda



1



0



42



28








Meisjes junioren



















































Groep



Team



Tijd(min)



Tijd(sec)



Tijd(honderdsten)



Wilhelmina



1



0



49



1



Triton







0



53



28



Wilhelmina



2



0



55



52



DeBoNo







0



57



21



A.Schweitzer







0



58



20








Jongens junioren






















































































Groep



Team



Tijd(min)



Tijd(sec)



Tijd(honderdsten)



Pr.Bernhard







0



43



79



J.Pzn.Coen







0



44



32



Baracuda







0



45



65



St.Martinus



2



0



46



80



St.Joris



1



0



47



19



Wilhelmina



1



0



49



76



Sea Lions







0



50



83



St.Martinus



1



0



55



69



A.Schweitzer







1



6



27



Wilhelmina



2



1



8



33








Meisjes senioren












































Groep



Team



Tijd(min)



Tijd(sec)



Tijd(honderdsten)



St.Joris







0



43



27



Triton







0



45



73



Wilhelmina







0



46



11



Triton WV







0



50



75








Jongens senioren





























































































Groep



Team



Tijd(min)



Tijd(sec)



Tijd(honderdsten)



Tekakwitha



















St.Joris



2



0



34



58



St.Joris



1



0



37



84



DeBoNo







0



40



14



Wilhelmina







0



40



75



J.Pzn.Coen







0



41



60



Triton



1



0



42



73



DeBoNo junioren







0



44



36



Triton junioren



1



0



45



8



Triton junioren



2



0



47



93



A.Schweitzer







99



99



99








Veteranen




































































































Groep



Team



Tijd(min)



Tijd(sec)



Tijd(honderdsten)



Pr.Bernhard



1



0



33



9



St.Joris



1



0



33



59



J.Pzn.Coen



1



0



35



44



Pr.Bernhard



2



0



36



98



Triton



1



0



37



37



Sea Lions







0



38



57



St.Joris



2



0



38



90



Triton



2



0



38



90



Tekakwitha







0



39



54



A.Schweitzer







0



40



26



Wilhelmina



1



0



40



34



J.Pzn.Coen



2



0



41



26







Zeilwedstrijd
zondag 23 mei 2010






Orca’s














Zeilnr



Groep



1053



Baracuda








Junioren






































Zeilnr



Groep



1111



St.Joris



909



A.Schweitzer



545



Triton



317



Triton



1220



DeBoNo



175



Triton



1100



Baracuda








Senioren


































Zeilnr



Groep



835



DeBoNo



936



St.Joris



751



St.Joris



1222



Sea Lions



843



St.Joris



842



St.Joris








Veteranen


















Zeilnr



Groep



1245



Pr.Bernhard



693



Sea Lions








Open klasse



Bij de open klasse wordt
gerekend met de tijd en de SW-waarde van de deelnemende boten.


























Boot



Groep



1357



A.Schweitzer



1333



Triton



71



Baracuda



1587



A.Schweitzer












Wisselprijs Zeilen Junioren






































Zeilnr



Groep



1111



St.Joris



909



A.Schweizer



175



Triton



1100



Baracuda



545



Triton



1220



DeBoNo



317



Triton








Wisselprijs Zeilen Senioren


































Zeilnr



Groep



751



St.Joris



936



St.Joris



835



DeBoNo



842



St.Joris



843



St.Joris



1222



Sea Lions








Wisselprijs Zeilen Veteranen














Zeilnr



Groep



1245



Pr.bernhard








Wisselprijs Open klasse






















Boot



Groep



1357



A.Schweitzer



1333



Triton



1587



A.Schweitzer








Afgevaardigd naar de landelijke
scouting zeil wedstrijden worden de 1111 van de St.Joris, de 909 van
de A.Schweitzer en de 936 van de St.Joris.






Prijs
uitreiking Maandag 24 mei






Prijzen voor het onderhoud



























Prijs



Groep



Zeilnr



1



J.Pzn.Coen



822 Tromp



2



Baracuda



286



3



Sea Lions



1563 De 15








De groepsonderhoudsprijs gaat
naar de J.Pzn.Coengroep uit Utrecht.






Wrikken
23 mei






Orca’s

































































Groep



Team



Tijd(min)



Tijd(sec)



Tijd(honderdsten)



Wilhelmina



1



1



7



2



Pr.Bernhard







1



26



17



Sea Lions



2



1



31



25



Sea Lions



1



1



38



33



Wilhelmina



3



2



21



37



Baracuda



2



4



4



61



Wilhelmina



2



4



11



4








Meisjes junioren





























































































Groep



Team



Tijd(min)



Tijd(sec)



Tijd(honderdsten)



St.Joris







1



15



69



DeBoNo



2



1



16



34



Wilhelima



1



1



17



12



Baracuda







1



17



48



A.Schwietzer



1



1



55



13



A.Schweitzer



2



1



55



43



DeBoNo



1



2



17



78



Wilhelmina



3



2



37



37



Wilhelmina



2



2



49



90



Wilhelmina



3



3



6



90



Triton



1



3



8



1








Jongens junioren














































































































































Groep



Team



Tijd(min)



Tijd(sec)



Tijd(honderdsten)



Pr.Bernhard



1



1



5



82



Wilhelmina



1



1



11



9



Pr.Bernhard



2



1



11



35



Pr.Bernhard



3



1



15



53



Baracuda



1



1



16



44



Triton



2



1



17



93



St.Joris



2



1



19



90



J.PznCoen



1



1



20



8



J.Pzn.Coen



2



1



25



22



Triton



1



1



26



62



St.Martinus







1



28



2



Triton



3



1



37



12



Baracuda



2



1



49



56



St.Joris



1



1



50



36



Wilhelmina



3



2



14



94



Wilhelmina



2



2



29



90



Sea Lions







3



7



79



A.Schweitzer



2



3



9



93








Meisjes senioren






















































































Groep



Team



Tijd(min)



Tijd(sec)



Tijd(honderdsten)



St.Joris







1



9



46



J.Pzn.Coen



2



1



11



13



Baracuda







1



11



24



Wilhelmina







1



12



79



J.Pzn.Coen



1



1



13



11



Triton



2



1



14



98



Sea Lions







1



14



98



A.Schwietzer







1



21



6



Triton



1



1



28



15



Triton



3



2



12



46








Jongens senioren














































































































































Groep



Team



Tijd(min)



Tijd(sec)



Tijd(honderdsten)



St.Joris



3



0



56



57



St.Martinus







0



57



35



St.Joris



1



0



58



11



St.Joris



2



0



59



33



DeBoNo



3



1



1



87



J.Pzn.Coen







1



2



2



Tekakwitha







1



2



32



Pr.Bernhard







1



2



60



A.Schweitzer



2



1



4



31



Wilhelmina



2



1



4



49



Triton



1



1



5



12



DeBoNo



2



1



5



15



Wilhelmina1



1



1



5



15



Triton



3



1



7



92



A.Schweitzer



1



1



8



96



Triton



2



1



17



83



DeBoNo



1



1



30



15



Sea Lions







1



33



97








Veteranen









































































































































































































































Groep



Team



Tijd(min)



Tijd(sec)



Tijd(honderdsten)



J.Pzn.Coen



5



0



48



13



J.Pzn.Coen



7



0



49



78



Pr.Bernhard



2



0



50



69



St.Joris



3



0



51



75



J.Pzn.Coen



1



0



52



0



Wilhelmina



4



0



54



5



Pr.Bernhard



5



0



54



76



J.Pzn.Coen



3



0



54



98



Sea Lions



1



0



56



15



J.Pzn.Coen



6



0



56



34



St.Joris



1



0



57



21



Wilhelmina



2



0



57



36



J.Pzn.Coen



2



0



58



4



Tekakwitha



1



0



58



28



St.Joris



2



0



58



35



Tekakwitha



2



0



58



44



A.Schweitzer







0



58



62



Pr.Bernhard



1



0



58



98



Triton



3



1



0



17



Baracuda







1



0



88



Pr.Bernhard



3



1



2



34



Wilhelmina



3



1



2



90



Pr.Bernhard



4



1



3



78



Triton



1



1



5



46



Triton



2



1



5



56



Wilhelmina



5



1



5



96



DeBoNo







1



6



51



J.Pzn.Coen



4



1



8



4



Sea Lions



3



1



16



1



Sea Lions



2



1



17



39



Wilhelmina



1



1



21



37








De wisselprijs wrikken jongens
gaat naar de St.Joris.








Roeien Lange afstand (maandag
23-05)







Orca’s






















Startnr



Groep



Team



11



Sea Lions



1



21



Sea Lions



2








Jongens junioren




















































Startnr



Groep



Team



13



St.Joris







48



Triton



1



12



Baracuda







9



Pr.Bernhard







8



St.Martinus







28



Wilhelmina







42



St.Martinus







36



Sea Lions












Jongens senioren










































Startnr



Groep



Team



34



St.Joris







24



Triton



1



29



J.Pzn.Coen







17



DeBoNo







47



Wilhelmina







33



St.Joris












Meisjes junioren



























Startnr



Groep



Team



23



Triton







35



DeBoNo







2



Wilhelmina












Meisjes senioren

















Startnr



Groep



Team



6



Wilhelmina












Veteranen










































Startnr



Groep



Team



39



Pr.Bernhard







46



St.Joris







44



Triton



2



3



Triton WV







43



Sea Lions







25



Triton Dames Veteranen



1












De wisselprijs roeien jongens
gaat naar de St.Joris.



De wisselprijs roeien/wrikken meisjes
gaat naar de Wilhelmina.



De wisselprijs roeien/wrikken veteranen
gaat naar de Pr.Bernhard.







De kampstaf hoopt dat iedereen
weer een leuk pinksterkamp heeft gehad en we iedereen volgende jaar
weer terug zien !!













Varend onderdeel van de Regio Drie Rivieren, Scouting Nederland