Uitslagen Pinksterkamp 2016

Spring naar detailuitslagen of scroll naar beneden om eerst de overall uitslagen te zien:

Triatlon

Orca’s

  • 1e 36 St. Martinus
  • 2e 37 St. Martinus
  • 3e 31 Sealions

Junioren

  • 1e 55 Michiel de Ruyter
  • 2e 29 St. Joris
  • 3e 33 Sealions

Senioren

  • 1e 43 Triton
  • 2e 28 St. Joris
  • 3e 5 Baracuda

Landelijke Zeilwedstrijden LSZW

Junioren

  • 751 St. Joris
  • 1395 Sealions
  • 1178 Musinga_rijn
  • 1620 Wilhelmina

Senioren

  • 1589 Pr. Bernhard
  • 1111 St. Joris
  • 843 St. Joris
  • 705 Michiel de Ruyter

Wisselprijs Zeilen (Gaffel)

Baracuda ZV


Wisselprijs Zeilen Veteranen (Kalender)

1424 Pr Bernhard


Wisselprijs Zeilen Open Klasse (Zeilbootje)

1014 Musinga-Rijn


Wisselprijs Roeien Jongens (Kompas)

Pr Bernhard


Wisselprijs Wrikken Jongens (Blok)

JP Coen


Wisselprijs Roeien & Wrikken Meisjes (Anker)

Pr Bernhard


Wisselprijs Roeien & Wrikken Veteranen (Dolboord)

St. Martinus


Bootonderhoud

Wimpels

  • 1e: 175 Triton
  • 2e: 1357 Michiel de Ruyter
  • 3e: 936 St. Joris

Masttop

Wilhelmina

 


 

Eervolle vermelding

706 Woerden – assistentie in wedstrijd na veroorzaken aanvaring

 


Klaas Hilhorst

Niet uitgereikt in 2016


 

Zeilen I

Positie 
Herkenning 
Ploegnaam 
Scoutinggroep 
Tijd 

Orca’s

1 1053 Baracuda ZV Baracuda ZV 01:17:08.24
2 1262 Wilhelmina Wilhelmina 01:19:11.20
3 157 Sealions Sealions 01:27:37.03
4 1588 Wilhelmina Wilhelmina 01:46:14.57

Junioren D

1 40 St. Joris St. Joris 00:59:40.54
2 1178 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 01:01:01.12
3 1177 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 01:05:41.79
4 1222 Sealions Sealions 01:07:37.88
5 644 Triton Triton 01:08:58.50
6 656 St. Martinus St. Martinus 01:09:20.12
7 777 Pr Bernhard Pr Bernhard 01:09:50.32
8 546 Triton Triton 01:11:37.52
9 704 Wilhelmina Wilhelmina 01:11:54.75
10 706 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 01:14:54.32
11 561 St. Martinus St. Martinus 01:16:30.43
12 821 JP Coen JP Coen 01:16:51.75
13 1640 Wilhelmina Wilhelmina 01:16:58.66
14 752 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 01:17:10.65
15 987 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 01:17:16.34
16 1269 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 01:18:01.32
17 1563 Sealions Sealions 01:20:54.82
18 835 DeBoNo DeBoNo 01:25:54.58
19 1502 Pr Bernhard Pr Bernhard 01:32:20.84

Junioren C

1 1620 Wilhelmina Wilhelmina 00:57:06.20
2 946 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 00:57:15.82
3 1495 Sealions Sealions 00:58:04.70
4 751 St. Joris St. Joris 00:58:08.83
5 1091 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 00:59:11.03
6 842 St. Joris St. Joris 01:00:11.79
7 1937 Wilhelmina Wilhelmina 01:01:02.77
8 1365 Sealions Sealions 01:02:27.36
9 738 St. Martinus St. Martinus 01:02:59.24
10 545 Triton Triton 01:08:47.89
11 175 Triton Triton 01:17:02.78
12 547 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 01:17:39.40
13 1347 DeBoNo DeBoNo 01:23:52.11
14 2085 Triton Triton 01:24:03.94
15 1733 Wilhelmina Wilhelmina 01:24:40.09
16 909 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 01:28:14.61

Senioren

1 1589 Pr Bernhard Pr Bernhard 00:58:31.26
2 843 St. Joris St. Joris 01:00:54.21
3 1111 St. Joris St. Joris 01:00:54.95
4 705 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 01:05:05.12
5 776 Pr Bernhard Pr Bernhard 01:08:19.38
6 339 St. Martinus St. Martinus 01:08:58.34
7 1499 JP Coen JP Coen 01:09:37.93
8 703 u-boot Wilhelmina 01:09:43.26
9 936 St. Joris St. Joris 01:10:18.17
10 1008 Baracuda Baracuda ZV 01:10:55.23
11 1531 Wilhelmina Wilhelmina 01:18:03.80
12 1220 DeBoNo DeBoNo 00:00:00.00

Veteranen

1 1734 Wilhelmina Wilhelmina 00:58:15.19
2 1587 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 01:02:49.48
3 1424 Pr Bernhard Pr Bernhard 01:03:19.36
4 1334 Tekakwitha Tekakwitha 01:07:39.19
5 1033 Tekakwitha Tekakwitha 01:11:30.43
6 1552 Wilhelmina Wilhelmina 01:13:54.46
7 1333 Triton Triton 01:27:28.73
8 1255 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 01:27:37.88
9 1391 teka Tekakwitha 01:28:07.22

Open Klasse

1 1014 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 00:52:21.99
2 1357 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 00:54:47.78
3 71 Baracuda ZV Baracuda ZV 00:54:50.83
4 Groene Draok St. Joris St. Joris 01:03:02.33
5 R Relaxed Musinga-Rijn 01:09:54.64
6 949 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 01:10:53.68
7 31 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 01:24:49.17
8 693 voorwijk Sealions 01:31:25.74

Roeien Sprint

Positie 
Herkenning 
Ploegnaam 
Scoutinggroep 
Tijd 

Dolfijnen

1 Wilhelmina 1 Wilhelmina 00:00:27.62
2 Michiel de Ruyterwacht 2 M. de Ruyterwacht 00:00:28.22
3 Michiel de Ruyterwacht 4 M. de Ruyterwacht 00:00:28.68
4 Sealions Sealions 00:00:29.01
5 St. Joris 2 St. Joris 00:00:29.21
6 St. Joris 3 St. Joris 00:00:29.04
7 Baracuda ZV 1 Baracuda ZV 00:00:29.46
8 St. Joris 1 St. Joris 00:00:29.81
9 Wilhelmina 2 Wilhelmina 00:00:30.26
10 Pr. Bernhard 1 Pr Bernhard 00:00:30.73
11 Michiel de Ruyterwacht 1 M. de Ruyterwacht 00:00:32.00
12 Michiel de Ruyterwacht 3 M. de Ruyterwacht 00:00:33.76
13 Pr. Bernhard 2 Pr Bernhard 00:00:33.94
14 Baracuda ZV 2 Baracuda ZV 00:00:36.01
15 JP Coen JP Coen 00:00:39.99
16 Wilhelmina 3 Wilhelmina 00:00:41.22

Orca’s

1 Sealions 2 Sealions 00:00:22.65
2 Sealions 1 Sealions 00:00:24.24
3 JP Coen JP Coen 00:00:24.03
4 Baracuda ZV Baracuda ZV 00:00:26.54
5 Joris St. Joris 00:00:33.45
6 St. Martinus St. Martinus 00:00:34.15
7 Wilhelmina 1 Wilhelmina 00:00:36.66
8 Wilhelmina 2 Wilhelmina 00:00:41.09

Meisjes Junioren

1 Sealions Sealions 00:00:49.37
2 Wilhelmina 1 Wilhelmina 00:00:51.52
3 St Joris St. Joris 00:00:53.07
4 DeBoNo DeBoNo 00:01:10.64
5 M de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 00:01:14.91
6 Wilhelmina 2 Wilhelmina 00:01:21.96

Jongens Junioren

1 JP Coen JP Coen 00:00:44.32
2 St Martinus 1 St. Martinus 00:00:46.28
3 Wilhelmina 1 Wilhelmina 00:00:46.04
4 Musinga-Rijn 2 Musinga-Rijn 00:00:47.03
5 St Joris 2 St. Joris 00:00:47.03
6 Sealions 1 Sealions 00:00:49.42
7 DeBoNo DeBoNo 00:00:49.82
8 Musinga-Rijn 1 Musinga-Rijn 00:00:51.22
9 Triton 1 Triton 00:00:53.61
10 Sealions 2 Sealions 00:00:54.46
11 M de Ruyterwacht 1 M. de Ruyterwacht 00:00:54.06
12 Wilhelmina 2 Wilhelmina 00:00:54.86
13 Wilhelmina 3 Wilhelmina 00:00:55.46
14 St Martinus 2 St. Martinus 00:00:56.08
15 Triton 2 Triton 00:00:58.05
16 Pr Bernhard Pr Bernhard 00:00:59.09
17 M de Ruyterwacht 2 M. de Ruyterwacht 00:01:05.09
18 St Joris 1 St. Joris 00:01:07.89
19 Musinga-Rijn 3 Musinga-Rijn 00:01:08.21
20 Baracuda ZV Baracuda ZV 00:01:10.55
21 Musinga-Rijn 4 Musinga-Rijn 00:00:00.00

Meisjes Senioren

1 Sealions Sealions 00:00:46.09
2 Triton Triton 00:00:47.26
3 St Joris St. Joris 00:00:47.59
4 Baracuda ZV Baracuda ZV 00:00:51.86
5 DeBoNo DeBoNo 00:00:51.94
6 Wilhelmina Wilhelmina 00:00:58.09

Jongens Senioren

1 Pr Bernhard Pr Bernhard 00:00:39.87
2 St. Joris 1 St. Joris 00:00:40.08
3 St. Joris 2 St. Joris 00:00:40.46
4 Baracuda ZV Baracuda ZV 00:00:42.71
5 JP Coen JP Coen 00:00:44.28
6 St Martinus St. Martinus 00:00:44.38
7 Wilhelmina Wilhelmina 00:00:45.28
8 M de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 00:00:51.54
9 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 00:00:00.00
10 Triton Triton 00:00:00.00

Veteranen

1 St. Joris 2 St. Joris 00:00:36.32
2 St Martinus St. Martinus 00:00:38.15
3 Sealions 2 Sealions 00:00:38.26
4 Tekakwitha 1 Tekakwitha 00:00:38.65
5 Pr. Bernhard 1 Pr Bernhard 00:00:39.66
6 Musinga-Rijn 1 Musinga-Rijn 00:00:40.63
7 Musinga 3 Musinga-Rijn 00:00:41.28
8 St. Joris 1 St. Joris 00:00:41.52
9 Musinga-Rijn 2 Musinga-Rijn 00:00:41.53
10 Triton 1 Triton 00:00:42.84
11 Tekakwitha 2 Tekakwitha 00:00:44.02
12 Triton 2 Triton 00:00:45.12
13 JP Coen JP Coen 00:00:45.67
14 DeBoNo DeBoNo 00:00:47.73
15 Wilhelmina Wilhelmina 00:00:52.21
16 Sealions 1 Sealions 00:00:53.97
17 Pr Bernhard 2 Pr Bernhard 00:00:00.00

 

Wrikken

Positie 
Herkenning 
Ploegnaam 
Scoutinggroep 
Tijd 

Orca’s

1 Sealions 1 Sealions 00:00:33.33
2 Sealions 2 Sealions 00:00:41.79
3 Wilhelmina 1 Wilhelmina 00:00:44.93
4 Wilhelmina 2 Wilhelmina 00:00:53.37
5 Wilhelmina 3 Wilhelmina 00:00:57.37
6 JP Coen 1 JP Coen 00:01:03.17
7 JP Coen 2 JP Coen 00:01:06.88
8 Pr Bernhard Pr Bernhard 00:01:11.19
9 Baracuda ZV Baracuda ZV 00:00:00.00
10 Sealions 3 Sealions 00:00:00.00
11 Sealions 4 Sealions 00:00:00.00
12 St Martinus St. Martinus 00:00:00.00
13 Wilhelmina 4 Wilhelmina 00:00:00.00

Meisjes Junioren

1 Wilhelmina 1 Wilhelmina 00:01:13.37
2 Sealions 1 Sealions 00:01:18.22
3 Baracuda ZV Baracuda ZV 00:01:19.18
4 Wilhelmina 4 Wilhelmina 00:01:25.98
5 Wilhelmina 3 Wilhelmina 00:01:28.52
6 JP Coen 1 JP Coen 00:01:31.36
7 St Joris 2 St. Joris 00:01:42.17
8 DeBoNo DeBoNo 00:01:47.44
9 Triton Triton 00:01:51.81
10 Sealions 2 Sealions 00:01:54.16
11 St Joris 1 St. Joris 00:02:01.74
12 M de Ruyterwacht 1 M. de Ruyterwacht 00:02:03.11
13 Wilhelmina 2 Wilhelmina 00:02:20.65
14 JP Coen 2 JP Coen 00:00:00.00
15 M de Ruyterwacht 2 M. de Ruyterwacht 00:00:00.00
16 St Martinus St. Martinus 00:00:00.00

Jongens Junioren

1 Sealions 3 Sealions 00:01:00.86
2 Triton 1 Triton 00:01:06.25
3 Wilhelmina 1 Wilhelmina 00:01:08.91
4 M de Ruyterwacht 1 M. de Ruyterwacht 00:01:14.73
5 Musinga-Rijn 2 Musinga-Rijn 00:01:14.95
6 St Joris 1 St. Joris 00:01:16.33
7 Wilhelmina 3 Wilhelmina 00:01:16.09
8 Sealions 4 Sealions 00:01:17.03
9 Wilhelmina 2 Wilhelmina 00:01:17.38
10 JP Coen 1 JP Coen 00:01:17.84
11 Wilhelmina 4 Wilhelmina 00:01:18.04
12 Pr Bernhard 1 Pr Bernhard 00:01:19.78
13 Sealions 2 Sealions 00:01:20.03
14 Sealions 5 Sealions 00:01:26.06
15 DeBoNo 1 DeBoNo 00:01:27.68
16 DeBoNo 2 DeBoNo 00:01:28.34
17 Baracuda ZV 2 Baracuda ZV 00:01:33.56
18 Musinga-Rijn 1 Musinga-Rijn 00:01:33.71
19 Triton 4 Triton 00:01:36.81
20 St Joris 2 St. Joris 00:01:38.74
21 Baracuda ZV 1 Baracuda ZV 00:01:38.95
22 Pr Bernhard 2 Pr Bernhard 00:01:38.96
23 St Martinus 4 St. Martinus 00:01:39.24
24 M de Ruyterwacht 2 M. de Ruyterwacht 00:01:45.28
25 St Martinus 3 St. Martinus 00:01:46.98
26 Sealions 1 Sealions 00:01:53.03
27 Wilhelmina 7 Wilhelmina 00:01:55.03
28 Triton 2 Triton 00:02:05.65
29 St Martinus 1 St. Martinus 00:02:20.09
30 Triton 3 Triton 00:02:21.05
31 St Joris 3 St. Joris 00:02:38.26
34 JP Coen 2 JP Coen 00:00:00.00
35 M de Ruyterwacht 3 M. de Ruyterwacht 00:00:00.00
36 Musinga-Rijn 3 Musinga-Rijn 00:00:00.00
37 Musinga-Rijn 4 Musinga-Rijn 00:00:00.00
38 St Martinus 2 St. Martinus 00:00:00.00
39 Wilhelmina 5 Wilhelmina 00:00:00.00

Meisjes Senioren

1 Sealions Sealions 00:01:03.41
2 Wilhelmina 1 Wilhelmina 00:01:18.81
3 Triton Triton 00:01:21.64
4 DeBoNo DeBoNo 00:01:25.21
5 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 00:01:30.51
6 Wilhelmina 2 Wilhelmina 00:01:34.58
7 Baracuda ZV Baracuda ZV 00:01:36.91
8 St Joris St. Joris 00:01:59.34
9 JP Coen JP Coen 00:00:00.00

Jongens Senioren

1 Baracuda ZV 1 Baracuda ZV 00:00:51.65
2 St Joris 3 St. Joris 00:00:58.96
3 JP Coen 1 JP Coen 00:01:00.86
4 St Joris 2 St. Joris 00:01:01.57
5 Musinga-Rijn 2 Musinga-Rijn 00:01:02.13
6 Wilhelmina 2 Wilhelmina 00:01:02.22
7 Wilhelmina 1 Wilhelmina 00:01:02.57
8 St Martinus St. Martinus 00:01:08.03
9 Musinga-Rijn 1 Musinga-Rijn 00:01:08.26
10 M de Ruyterwacht 1 M. de Ruyterwacht 00:01:08.54
11 Pr Bernhard 2 Pr Bernhard 00:01:08.56
12 St Joris 1 St. Joris 00:01:10.03
13 DeBoNo DeBoNo 00:01:13.25
14 Triton Triton 00:01:14.27
15 Wilhelmina 3 Wilhelmina 00:01:15.31
16 JP Coen 2 JP Coen 00:01:16.15
17 Pr Bernhard 1 Pr Bernhard 00:01:17.87
18 Baracuda ZV 2 Baracuda ZV 00:01:31.58
19 Pr Bernhard 3 Pr Bernhard 00:00:00.00
20 Sealions Sealions 00:00:00.00

Veteranen Dames

1 Wilhelmina Wilhelmina 00:00:59.82
2 St Joris St. Joris 00:01:01.84
3 M de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 00:01:06.90
4 Sealions 1 Sealions 00:01:13.08
5 Triton 1 Triton 00:01:25.21
6 JP Coen JP Coen 00:00:00.00
7 Sealions 2 Sealions 00:00:00.00
8 Triton 2 Triton 00:00:00.00

Veteranen Heren

1 JP Coen 2 JP Coen 00:00:49.65
2 Musinga-Rijn 2 Musinga-Rijn 00:00:54.85
3 Triton 1 Triton 00:00:55.05
4 Wilhelmina 1 Wilhelmina 00:00:55.49
5 Triton 2 Triton 00:00:55.95
6 Sealions 1 Sealions 00:00:57.19
7 Sealions 3 Sealions 00:00:57.95
8 St Joris 3 St. Joris 00:00:58.68
9 JP Coen 1 JP Coen 00:00:58.96
10 M de Ruyterwacht 1 M. de Ruyterwacht 00:00:59.01
11 St Joris 2 St. Joris 00:01:01.09
12 Triton 3 Triton 00:01:01.85
13 St Martinus 1 St. Martinus 00:01:03.64
14 Pr Bernhard 2 Pr Bernhard 00:01:04.40
15 Pr Bernhard 1 Pr Bernhard 00:01:05.23
16 M de Ruyterwacht 2 M. de Ruyterwacht 00:01:06.28
17 Musinga-Rijn 1 Musinga-Rijn 00:01:06.94
18 St Joris 1 St. Joris 00:01:11.04
19 St Martinus 2 St. Martinus 00:01:11.59
20 Sealions 2 Sealions 00:01:50.35
21 Baracuda ZV Baracuda ZV 00:00:00.00
22 DeBoNo DeBoNo 00:00:00.00
23 JP Coen 3 JP Coen 00:00:00.00
24 Musinga-Rijn 3 Musinga-Rijn 00:00:00.00
25 Pr Bernhard 3 Pr Bernhard 00:00:00.00
26 Sealions 4 Sealions 00:00:00.00
27 St Martinus 3 St. Martinus 00:00:00.00
28 Tekakwitha 1 Tekakwitha 00:00:00.00
29 Tekakwitha 2 Tekakwitha 00:00:00.00
30 Tekakwitha 3 Tekakwitha 00:00:00.00
31 Triton 4 Triton 00:00:00.00
32 Wilhelmina 2 Wilhelmina 00:00:00.00
33 Wilhelmina 3 Wilhelmina 00:00:00.00

 

Zeilen II

Positie 
Herkenning 
Ploegnaam 
Scoutinggroep 
Tijd 

Orca’s

1 1262 Wilhelmina Wilhelmina 00:29:43.80
2 157 Sealions Sealions 00:30:13.46
3 822 JP Coen JP Coen 00:32:46.33

Junioren B

1 909 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 00:26:55.03
2 913 Baracuda ZV Baracuda ZV 00:27:08.87
3 821 JP Coen JP Coen 00:27:24.10
4 1100 Baracuda ZV Baracuda ZV 00:29:20.97
5 1269 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 00:29:51.30
6 1502 Pr Bernhard Pr Bernhard 00:30:58.28
7 987 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 00:31:34.57
8 752 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 00:32:13.87
9 1046 St. Martinus St. Martinus 00:32:20.57
10 175 Triton Triton 00:33:08.30
11 547 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 00:34:03.20
12 1347 DeBoNo DeBoNo 00:34:29.57
13 363 Baracuda ZV Baracuda ZV 00:35:31.57
14 1563 Sealions Sealions 00:37:17.93
15 2085 Triton Triton 00:37:34.02
16 1186 Wilhelmina Wilhelmina 00:40:46.74
17 1640 Wilhelmina Wilhelmina 00:43:02.85

Junioren A

1 751 St. Joris St. Joris 00:22:53.47
2 1495 Sealions Sealions 00:23:20.43
3 1178 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 00:24:23.97
4 1620 Wilhelmina Wilhelmina 00:24:28.13
5 40 St. Joris St. Joris 00:25:15.76
6 1177 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 00:25:35.63
7 704 Wilhelmina Wilhelmina 00:25:57.23
8 946 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 00:26:13.35
9 545 Triton Triton 00:26:39.36
10 1365 Sealions Sealions 00:26:42.06
11 1091 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 00:27:12.34
12 842 St. Joris St. Joris 00:27:23.90
13 706 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 00:29:41.51
14 546 Triton Triton 00:29:42.38
15 738 St. Martinus St. Martinus 00:29:45.16
16 656 St. Martinus St. Martinus 00:29:51.07
17 1222 Sealions Sealions 00:29:57.66
18 1937 Wilhelmina Wilhelmina 00:30:56.55
19 644 Triton Triton 00:31:49.79
20 561 St. Martinus St. Martinus 00:34:49.26
21 777 Pr Bernhard Pr Bernhard 00:35:45.15

Senioren

1 936 St. Joris St. Joris 00:22:17.74
2 1111 St. Joris St. Joris 00:23:23.90
3 1589 Pr Bernhard Pr Bernhard 00:24:31.74
4 843 St. Joris St. Joris 00:24:55.34
5 705 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 00:25:13.15
6 1499 JP Coen JP Coen 00:27:44.50
7 339 St. Martinus St. Martinus 00:29:13.43
8 1531 Wilhelmina Wilhelmina 00:29:24.05
9 776 Pr Bernhard Pr Bernhard 00:29:46.22
10 1008 Baracuda Baracuda ZV 00:34:44.24
11 703 u-boot Wilhelmina 00:38:25.53
12 1220 DeBoNo DeBoNo 01:03:31.92

Veteranen

1 1424 Pr Bernhard Pr Bernhard 00:23:31.36
2 1587 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 00:26:32.51
3 1552 Wilhelmina Wilhelmina 00:26:39.98
4 1333 Triton Triton 00:26:44.22
5 1734 Wilhelmina Wilhelmina 00:27:37.35
6 1033 Tekakwitha Tekakwitha 00:28:19.21
7 2 vlet+ Wilhelmina Wilhelmina 00:31:20.23
8 1391 teka Tekakwitha 00:32:28.01
9 1334 Tekakwitha Tekakwitha 00:32:43.00
11 1178 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 00:00:00.00
12 1220 DeBoNo DeBoNo 00:00:00.00
13 1255 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 00:00:00.00
14 1269 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 00:00:00.00
15 225 JP Coen JP Coen 00:00:00.00
16 988 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 00:00:00.00

Open Klasse

1 1014 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 00:21:32.60
2 949 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 00:24:31.46
3 1357 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 00:24:32.53
4 R Relaxed Musinga-Rijn 00:25:25.91
5 Groene Draok St. Joris St. Joris 00:25:37.70
6 71 Baracuda ZV Baracuda ZV 00:31:24.60
7 31 Musinga-Rijn Musinga-Rijn 00:35:09.32
8 693 voorwijk Sealions 00:35:31.16
9 Stip Onyx stip onyx Sealions 00:38:06.76

 

Roeien Lang

Positie 
Herkenning 
Ploegnaam 
Scoutinggroep 
Tijd 

Orca’s

1 31 Sealions 1 Sealions 00:15:44.92
2 36 St. Martinus St. Martinus 00:19:29.92

Meisjes Junioren

1 61 Wilhelmina 1 Wilhelmina 00:12:18.63
2 35 Sealions Sealions 00:12:40.13
3 28 St Joris St. Joris 00:13:25.81

Jongens Junioren

1 53 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 00:09:43.49
2 34 Sealions 2 Sealions 00:11:08.04
3 26 St. Joris 1 St. Joris 00:11:40.30
4 55 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 00:11:42.41
5 41 Triton 1 Triton 00:11:44.55
6 59 Wilhelmina 1 Wilhelmina 00:11:45.67
7 21 DeBoNo DeBoNo 00:11:58.37
8 37 St. Martinus 1 St. Martinus 00:12:11.23
9 10 Pr Bernhard Pr Bernhard 00:12:16.85
10 66 Musinga-Rijn 1 Musinga-Rijn 00:13:12.80
11 42 Triton 2 Triton 00:13:35.43
12 4 Baracuda ZV Baracuda ZV 00:13:39.20
13 33 Sealions 1 Sealions 00:14:23.85
14 27 St. Joris 2 St. Joris 00:14:29.69
15 38 St. Martinus 2 St. Martinus 00:14:44.02
16 60 Wilhelmina 2 Wilhelmina 00:18:17.46
17 22 Wilhelmina 3 Wilhelmina 00:20:54.50

Meisjes Senioren

1 5 Baracuda ZV Baracuda ZV 00:11:24.09
2 43 Triton Triton 00:11:39.91
3 23_ DeBoNo DeBoNo 00:14:30.46
4 56 M. de Ruyterwacht M. de Ruyterwacht 00:15:55.00

Jongens Senioren

1 29 St. Joris St. Joris 00:10:37.75
2 12 Pr Bernhard Pr Bernhard 00:10:40.93
3 6 Baracuda ZV Baracuda ZV 00:10:43.25
4 16 JP Coen JP Coen 00:13:54.95

Veteranen

1 0 Sealions 2 Sealions 00:09:44.64
2 40 St. Martinus St. Martinus 00:09:47.78
3 13 Pr Bernhard Pr Bernhard 00:10:26.34
4 71 Musinga-Rijn Pr Bernhard 00:10:53.30
5 3 Sealions 1 Sealions 00:11:56.82

 

Getoonde informatie biedt geen garantie op uiteindelijke uitslagen. Onder voorbehoud van reken- en typefouten. Aan getoonde informatie kunnen geen rechten worden ontleend!!!

Varend onderdeel van de Regio Drie Rivieren, Scouting Nederland